Seo Uyumlu Makale, Makale Siparişleri, Makale Yaz Kazan,

Umutsuz Ev Kadınları 129.Bölüm izle

Hd dizi izle kalitesinde izleyeceğimiz diziden kesitler sunalım Emel’in bebek bakıcısına ihtiyacı vardır bebek bakıcılığı için Yasemin’e teklif götürür. Yasemin dekorasyon işi sanarken kendini bebek bakıcısı olarak bulur. Ömer yeniden okumayı düşünürken, Elif üniversiteye giden oğlunu ikna etmek için uğraşmaktadır. Elif kocasının hevesini kaçırmak için gene planlar yapar. Yaptığı plan kendinin de üzüleceği bir plandır. Donmadan dizi izlemenin zevki ile dizimize devam edelim. Bu bölümü hd dizi izle de donmadan dizi izleyin. Yasemin yeni işinde oldukça hayal kırıklığına uğrar.  Amacı evine katkıda bulunmaktır. Emel, yeni dekorasyon işini kurmak için Elif’i işine ortak etmek ister.

Umutsuz Ev Kadınları 129.Bölüm izle

Umutsuz Ev Kadınları 129.Bölüm izle

Elif ise bebeğine bakıcı bulmadan çalışmak istemez. Emel’in aklına bebek bakıcılığı için Yasemin gelir ve ona iş teklif eder. Yasemin önce dekorasyon işine gireceğini düşünerek işi kabul eder. Ancak Elif’in evinde bebeği uyuturken konuşmalara şahit olur. Emel, Yasemin’e iki kişilik kahve yapmasını söyler. Yasemin bu konuşmalarla yüzleşince hayal kırıklığına uğrar.  Bu diziyi hd de izlemeye devam edin. Elif durumu fark eder ve ortamı yumuşatmaya çalışır. Emel tüm konuşmaları ve hareketleri bilinçli olarak yapmaktadır. Meltem ise Nermin den özür dilemeye gelir. Nermin oldukça kibar bir bayandır. Meltemi ve eşini yemeğe davet eder. Yemekte Meltem ve eşi arasında tartışma çıkar. Kavga sebebi Nermin’in üzerine kalır. Nermin bu duruma oldukça üzülür. Kendisinin konuşması yanlış anlaşılmıştır.

Gülşah, kızı Şirin’i kaybetmeyi göze alamaz ve annesini ihbar eder. Ancak annesinin sınır dışı edilmesini, kızını kaybetmeyi göze alamaz. Annesi ve kızının kaçması için değişik bir yol izler. Altay boşandıkları zaman Nermin’in mal varlığının yarısına el koymayı planlamaktadır ve Nermin bunu fak eder. Nermin Altay’ın bu planlarını bozabilmek için Ejder’in planlarını kabul eder. Ejder’in planına göre Nermin kendi evini boşaltacak ve soyulmuş süsü verecektir. Sinan Yasemin’in başka biri ile evleneceğini düşünerek, Yasemin’den vazgeçer ve Suzan’a evlenme teklif eder.  Yasemin bunu öğrendiğinde çok üzülür ve kırılır. Bir yandan da Yavuz’un öldürdüğü psikiyatris hakkında bir takım gerçekler ortalığa saçılmaya başlar. Hd izle kalitesi ile izlediğimiz dizi devam etmektedir. Yavuz sıkışmaya ve zamanı azalmaya başlamıştır. Yasemin’e evlat acısı yaşatmaya karar vermiştir. Zamanı azaldığı için harekete geçer. Yasemin ve Çınar’ı alıp kötü planlarına doğru yola çıkar.

Benzer Konular

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Yaren Karlos Yandı Bak Buralar Şarkı Sözleri

Ekranların sevilen dizisi ve bir zamanların reyting rekortmeni Ulan İstanbul dizisinde yayınlanan Yaren Karlos Yandı Bak...

Kardeş Payı 24.Bölüm Bipsiz 720p izle

Kardeş Payı 24.Bölüm Bipsiz 720p izle

Merhaba arkadaşlar sizlere yeni sezon dizilerinden biri olarak bilinen ve Star TV’nin en iyi komedi...

Dizi Makale Siparişleri

Dizi Makale Siparişleri

Dizi Makale Siparişleri ile sizlere yeni bir günde merhaba diyerek yeni işlerde başarılarınızı bekliyor ve...

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izle

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izle

Ulan İstanbul 7.Bölüm Dizi Tek Parça izlemeden önce sizler için hazırladığımız dizinin bu bölümünün özet...

Kardeş Payı 21.Bölüm Bipsiz Full HD 720p izle

Kardeş Payı 21.Bölüm Bipsiz Full HD 720p izle

Star TV ekranları aslında çok iyi bir film olan Kardeş Payı ile yoluna devam ediyor....

Yukarı